Okulumuzun eğitim saatleri Yarım Gün Programları için 9:00-13:00, Tam Gün Programları için ise 9:00-16:00 arasındadır. Çocuklarımız 8:30-9:00 saatleri arasında okulumuza gelmektedirler. Kahvaltımızı serpme kahvaltı şeklinde çocuklarımıza sunmaktayız. Montessori felsefesinin kazanımlarını çocuklarımızın içselleştirebilmeleri açısından her gün 3 saat kesintisiz olarak Montessori çalışmalarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra bir saat yemek ve dinlenme zamanı olarak ayrılmakta; her gün en az bir saatimizi ise Montessori felsefesiyle birlikte serbest oyun zamanlarının uygulandığı bahçe zamanımız almaktadır. Kalan zamanlarında ise çocuklarımız her gün farklı branş derslerine girmektedirler.
Branş derslerimiz arasında:

STEAM ve Lego Lab,
Kutu Oyunları,
Kütüphane ve Hikaye Zamanı,
Yabancı Dil Dersleri,
Drama,
Show & Tell,
Jimnastik,
Yoga ve mindfullness,
Ekoloji,
Müzik ve
Sanat dersleri yer almaktadır.

Çocuklarımızın kendi başlarına tabaklarını hazırlamaları, yemeklerini yemeleri, giyinmeleri vb. özbakım ihtiyaçlarını karşılamaları eğitim programımızın değerli bir parçasıdır. Kahvaltı ve öğle yemeğinin yanı sıra öğleden sonra da atıştırmalıklarımız olmaktadır.

Okulumuzdan servisle ayrılan çocuklarımız 15:30 ve sonrasında servislerine binerek evlerine gitmekte; okul ders programlarımız 15:30 itibariyle sona ermektedir.